logo-lembicz

Kocurowa promocja

Solidna pomoc. Twoja oszczędność.

Pierwsza konsultacja za 300 149 zł netto. Cały dochód przeznaczam na pomoc dla potrzebujących zwierząt. Wystarczy spełnić dwa proste warunki, aby skorzystać z tej kocurowej promocji.

Warunek 1: Po konsultacji prześlesz mi na e-mail szczerą (innej nie chcę) opinię dotyczącą naszej rozmowy w 3-4 zdaniach.

Warunek 2: Korzystając z promocji udzleiasz mi zgody na publikację opinii wraz z Twoim zdjęciem i/lub nazwą firmy którą reprezentujesz w obrębie stron www Lembicz.pl i Rikona.pl

Zapisz się na pierwszą konsultację


To najszybsza droga do znalezienia skutecznych rozwiązań marketingowych w Twoim biznesie. ZERO LANIA WODY. SAME KONKRETY

Zaufali mi:

5 powodów, dla których warto skorzystać z tej promocji

 • Cały dochód zostanie przeznaczony na pomoc zwierzętom.
 • Możesz zapewnić swojej firmie wsparcie marketingowe, niezależnie od etapu rozwoju swojego biznesu.
 • Otrzymasz podziękowania w artykule opisującym pomoc zwierzętom. Wpłynie to pozytywnie na wizerunek Twojej marki.
 • Cena w kocurowej promocji jest przynajmniej 50% niższa od ceny regularnej.
 • Ograniczona miesięczna ilość. Obowiązuje kolejność zgłoszeń, więc kto pierwszy ten lepszy.

Na czym polega kocurowa promocja

Od czasu do czasu organizuję akcję promocyjną, z której część lub cały dochód przeznaczam na pomoc dla zwierząt. Może to być konsultacja marketingowa, wybrany produkt, kurs lub szkolenie. Nigdy nie informuję z wyprzedzeniem, jaka będzie następna akcja promocyjna.

W kocurowej promocji cena jest niższa o min. 30% względem regularnej wartości. Zawsze jest ograniczenie czasowe lub ilościowe, a więc trzeba być czujnym. Dlatego właśnie warto zapisać się na mój newsletter, bo tam najszybciej dowiesz się o nowej kocurowej promocji.

Po zakończeniu każdej promocji, przekazuję pieniądze na dane schronisko/fundację lub sam dostarczam karmę dla psów i kotów. Niestety nie mam warunków mieszkalnych, aby adoptować więcej zwierzaków (mam już dwa dachowce). Chociaż tak mogę pomoć i dziękuję Ci za skorzystanie z promocji.

Bądź na bieżąco z promocjami

Zapisz się do newslettera

Nie chcesz przegapić kolejnej kocurowej promocji? Zapisz się do mojego bezpłatnego newslettera. Na meila będę wysyłał Ci wyłącznie istotne informacje ze świata marketingu. ZERO SPAMU. SAME KONKRETY.

Aktualna promocja: Konsultacja marketingowa

pozycjonowanie stron

Analiza działań

pozycjonowanie stron

Sprawdzenie strategii

pozycjonowanie stron

Audyt marketingu konkurencji

pozycjonowanie stron

budowa lejków sprzedażowych

pozycjonowanie stron

określenie grupy docelowej

pozycjonowanie stron

znalezienie nowych rozwiązań

Ile kosztuje konsultacja marketingowa?

pozycjonowanie stron

Jedna konsultacja

Cena: 300 149 zł netto

Podczas konsultacji marketingowej skupiamy się na jednym konkretnym problemie lub po krótce omawiam ogólne problemy z marketingiem.

pozycjonowanie stron

TRZY KONSULTACJE

Cena: 300 149 zł netto

Optymalna ilość dla małych i średnich firm. Ta ilość czasu pozwala mi na rozłożenie większości firm na czynniki pierwsze pod kątem marketingu.

pozycjonowanie stron

PIĘĆ KONSULTACJI

Cena: 300 149 zł netto

Jeżeli dopiero ruszasz z firmą lub Twój marketing leży dwa metry poniżej mułu, to taka ilość konsultacji powinna wystarczyć.

Chcesz współpracować?

Twoje zdrowie. Już Ci polewam, a w tym czasie wypełnij formularz.  kontakt-w-sprawie-marketingu
  logo-lembicz

  Nazywam się Michał Lembicz. Prowadzę agencję marketingową RIKONA, gdzie wraz z zespołem specjalistów świadczymy usługi reklamowe. Na blogu dzielę się wiedzą, która pozwoli Ci zrozumieć fascynujący świat marketingu.

  Polityka prywatności

  Lembicz.pl 2021 - wszelkie prawa zastrzeżone

  Skontaktuj się

  Nazywam się Michał Lembicz. Prowadzę agencję marketingową RIKONA, gdzie wraz z zespołem specjalistów świadczymy usługi reklamowe. 

  Kontakt+48 531 815 377